Jak radzić sobie z brakiem apetytu?

Hey mam 18 lat w ostatnim czasie bardzo schudłam. Od mniej więcej maja bieżącego roku, straciłam apetyt. Czasem mam wrażenie, że zwykiotuje na sam widok jedzenia. Od tamtego momentu również mam problemy ze snem. Albo śpię cały dzień, albo wgl spać nie mogę. Próbowałam zwalić to na stres, który przeżyłam. Ale od tragedii miną miesiąc. Ja dalej nie mogę jeść. Są dni że kompletnie nic nie zjem. Od maja miałam dwa razy okres. A w dodatku w ciągu tych 3 miesięcy schudłam 10kg. Martwi mnie to, a boję się iść do lekarza. Może mi ktoś coś doradzić?!

Dzień dobry. Konieczna byłaby konsultacja psychologiczna ;ub nawet psychoterapia. Trudno powiedzieć jak duży był to stres, jednak miesiąc to stosunkowo nie długo, dlatego warto sięgnąć po pomoc gdyż objawy opisane przez Panią mogą się jeszcze długo utrzymywać.
serdecznie pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/