Jak radzić sobie z brakiem energii w wieku 19 lat?

dzień dobry, gdy normalnie sobie żyje nie mam energii do życia, nie mam humoru, nie mam znajomych oprócz kolegów których spotykam tylko w szkole. Jednak gdy zarywalem nocke i piłem kawe czy innt napój energetyzujacy to mam energie do życia, humor, byłem rozmowny, towarzyski ale gdy szedłem już spać i budzilem się na następny dzień wszystko bylo znów zupełną na odwrotnością. w dzieciństwie miałem stwierdzoną nadpobudliwość. Mam ale teraz już o wiele rzadziej myśli samobójcze ale wiem ze nigdy bym tego nie zrobił bo wiem że to nie rozwiązanie problemów, więc męczę się życiem, czasem też mam przeblyski radości ale to tylko na krótki okres czasu i potem znów to samo. Mam też mętlik myśli że mam jakieś choroby psychiczne a potem myślę że tak tylko mi się wydaje i wpadam w błędne koło myśli. Mam też nadpotliwosc dłoni nawet w nie koniecznie stresujących sytuacjach np rozmowa w klasie czy inne czynności związane z kontaktem z ludźmi. Próbowałem preparaty takie jak antidral, tabletki na nadpotliwosc jednak i to nie pomagało.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :).

Zacznę od tego, że ucieszyło mnie, że poszukuje Pan optymalnego dla Siebie wsparcia specjalistycznego.

Zaprezentowane przez Pana symptomy, widziałabym jako wskazanie do bezpośredniej konsultacji
w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu, bez skierowania) celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego
leczenia (m. in. psychoterapeutycznego, w paradygmacie poznawczo-behawioralnym).

Wspieram Pana mentalnie, życząc pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605