Jak radzić sobie z brakiem ochoty na seks w wieku 25 lat?

Witam. Mam 25 lat. od 7 lat jestem w zwiazku z jednym mężczyzną, ktory od roku czasu jest moim mężem. Mamy dwójkę dzieci. Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na współżycie z mężem , szukam wymówek by tego nie robić. A jak już do tego dochodzi to się zmuszam. Często myślę też o jednym facecie którego czasami widuje i nie potrafię przestać o nim myśleć (ma przepiękne oczy). Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Zachęcam do osobistej rozmowy z psychologiem, aby bliżej przyjrzeć się Pani relacji z mężem, tym, jakiego potrzeby są w nim zaspokajane, a jakie nie, jaka jest historia Waszego życia seksualnego, a także Pani własna seksualność itp.

Pozdrawiam!