Jak radzić sobie z cerą przy toczniu układowym?

Witam serdecznie ....mam problem z cera ...choruje na Toczeń UKLADOWY RUMIENIOWATY Od 10 lat ....Moja twarz jest okropna ...czerwona pełna krostek i różnych dziwacznych zjawisk ....próbowałam 1000 kremów ....I różnych specyfików ....już sama nie wiem jakich kosmetyków używać ....zaznaczę że mam 34 lata ...Tak naprawdę to ja już sama nie wiem do jakiej cery przypisać moja .....jest czerwona ..ma krosty bruzdy zmarszczki ....ratunku

Dzień dobry

Pani skóra potrzebuje dobrze, fachowo dobranych preparatów do pielęgnacji domowej, proszę zwrócić się po pomoc do najbliższego gabinetu kosmetologicznego.

serdecznie pozdrawiam

IJ