Jak radzić sobie z chrypką u dziecka?

Witam, Mój synek dostał chrypki od płaczu i meczy się z nią już tydzień czasu, robię mu codziennie inhalacje z nebudose hialuronic i dwa razy dziennie daje petit drill, ale niestety przy ząbkowaniu nie jestem w stanie ustrzec go przed długotrwałym płaczem, zwłaszcza w nocy i zostań chrypki kompletnie nie ulega zmianie. Jak mogę mu pomóc, co jeszcze mogę zrobić? Będę próbować umówić go do lekarza, ale niestety w naszej przychodni ciężko się umówić. Bardzo proszę o pomoc, Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal się utrzymuje to wskazana jest wizyta u otolaryngologa dziecięcego