Jak radzić sobie z cieniami okolicy oczu?

Witam! Od 4-5 lat mam wokół oczu brązowe cienie. Takie brązowe kolka wokół oczu. Nie wyglada to ladnie a trudno jest zakryć to kosmetykami, bo za mocno je widac i sie zakryć niczym nie da. Czy są na to jakies kosmetyki działające od wewnątrz, jakies plastry pod oczy, cokolwiek aby sie tego pozbyć ? Bardzo prosze o odpowiedz:)

Witam serdecznie,
jeśli chodzi o brązowe cienie wokół oczu, warto spróbować ustalić przyczynę, a potem dobrać środki zaradcze. Często jest to problem występujący rodzinnie (u mamy, babci itd.), powstaje przy dużym zmęczeniu, w wyniku pracy przy komputerze, niedoborze żelaza we krwi itd. Z zabiegów do wyboru mamy: mezoterapię mikroigłową lub igłową okolicy oczu, karboksyterapię, zabiegi kwasami specjalnie dobranymi do okolicy oczu, kremy rozjaśniające cienie, np. Inno-derma Eye Cream.

Pozdrawiam,
ES