Jak radzić sobie z ciężką depresją?

Co mam zrobić jeśli mam ciężką depresję odporną na leki a na psychoterapię nie jestem w stanie chodzić z powodu braku sił ?

Najlepiej będzie dla Pana zgłosić się do szpitala psychiatrycznego, gdzie niejako "na miejscu" będzie Pan mógł przejść leczenie i podejmować terapię. Po odbyciu leczenia miejscowego w oddziale lekarze mogą zaprezentować Panu dalsze kroki - oddział rehabilitacyjny, ambulatoryjny czy dzienny, lub wizyty terapeuty w domu.
Zalecam zgłosić się do specjalistów, gdyż ciężka nieleczona depresja może ma wiele negatywnych skutków dla codziennego funkcjonowania.