Jak radzić sobie z epilepsją?

Witam. Choruje na Padaczkę od od dwóch lat, kompletnie sobie nie radzę. Niby nie taka straszna choroba, a jednak. Całymi dniami chce byc sama. Cały czas o tym myśle. Uczę się, w szkole problemy z pamięcią, koncentracją. Coś strasznego. Mam głupie myśli, bardzi głupie. Zamknęłam się w sobie, tak mówią mi ludzie z bliskiego otoczenia, ze strasznie się zmieniłam. chcialabym z nikim nie rozmawiać. Być sama.

Niektóre leki przeciwpadaczkowe mogą powodować zaburzenia pamięci i koncentracji jak również wpływać na samopoczucie i emocje. Być może zmiana leczenia przyniesie skutek.
Wskazana byłaby konsultacja z psychiatrą w kierunku zaburzeń depresyjnych.