Jak radzić sobie z febrą?

Witam Mam pytanie, często pojawia mi się febra ( pęcherzyk z woda) na ustach ,jak mam z tym walczyć,lub jak skutecznie sie tego pozbyć. Próbowałam plasterkami na wypryski, maściami,ale po paru dniach powraca. Oprócz tego ,ze ładnie to nie wygląda ,ale tez jest uciążliwe .Proszę o poradę.Pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Proszę spróbować porozmawiać z lekarzem rodzinnym o tabletkach zawierających acyklowir- brane jeszcze przed wystąpieniem pełnych objawów skracają czas choroby.