Jak radzić sobie z guzkami po operacji haluksów?

Jestem 6 tygodni po operacji usunięcia haluksów. (Implanty tytanowe) W miejscu nacięcia mam oczywiście bliznę ale i również zrosty... wypukle guzki. Czy to będzie się jeszcze powiększać? Czy mogę to jakoś wygładzić

Trudno mi oceniać sytuację, nie widzę tego. Musi Pani konsultować się bezpośrednio najlepiej z ortopedą. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.