Jak radzić sobie z infekcją?

Witam Zaczęło się od bólu mięśni stawów i zimna oczywiście gorączka więc zażyłem aspirynę ale nie dawała dużego rezultatu więc wziąłem gripex od razu podziałał temperatura spadła dobrze się wypociłem ale od czwartku zaczęło mnie drapać w gardle ale nie jak przy typowym zapaleniu gardła i znów gorączka tym razem falująco tzn 38,5-39,5-38,1 gorączka ustąpiła apetyt wrócił niestety kaszel nasilił się i gorączka wróciła na gardle widać zaczerwienienia takie pajączki i cały czas mnie drapie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.