Jak radzić sobie z klimakterium?

Witam.jestem po przekwicie w trakcie klimakterium.okropnie się mecze psychicznie i fizycznie.nie chce mi się żyć i cały czas płacze.nie mam siły nawet wychodzić z domu.zaczelam brać pramalon.po paru dniach czuje się dobrze.czy dalej mam brać ten lek żeby czuć się w miarę dobrze.a może są inne leki lepsze jeszcze.prosze o radę. Dziekuje

Szanowna Pani, jeśli leku nie przepisał psychiatra to zalecam u niego wizytę. Są lepsze leki niż pramolan