Jak radzić sobie z kolkami u małego dziecka?

Witam mam problem z 3 mies.corka. Co dziennie po kapieli karmie piersia i klade spac po 30 min sie budzi i domaga sie piersi tylko tyle aby trzymac w buzi bo nie je... Smoczka nie bierze zadnego.. I tak z 3h klade z mezem ja spac puki zasnie na noc... W dzien tez zje i chce piers trzymac w buzi jak zabiore to krzyk straszny i w dzien klade ja ze 2h gdzie zasnie na 30 min ito raz dziennie wiecej nie spi... Co robic? Czasem juz brak sil.. Od kolek dostaje krople i gazy wychodza wiec to nie to..

Możliwe że to problemy z napięciem mięśniowym. Jak ma pierś to się uspokaja i rozluźnia. Może potrzebuje masażu i ćwiczeń Bobath.