Jak radzić sobie z konfliktami w związku?

Jestem z moim partnerem od jakiego czasu. Od ponad roku mieszkamy razem.Mysle ze tworzymy udany zwiazek.W zeszlym poronilam Wspolnie ciezko to przezylismy.Mam 21 lat On 30.Czasami jednak zdarza nam sie poklocic A ja wtedy od razu dostaje goraczki,mdlosci.Nie wiem nigdy jak zakonczyc klotnie.Mam wrazenie ze mna gardzi.Dzis jest zly bo wzielam wolny dzien w pracy.to nie tragedia a ja tak bardzo boje sie jgo powrotu i tego co powie.Jak zakonczyc takie klotnie?Co robic zeby tego wiecej nie czuc?

Witam!
Z pani listu wynika, że problem nie leży w rozwiązywaniu konfliktów w Pani związku. Mam wrażenie, że boi się Pani swojego partnera. Dlatego powinna Pani porozmawiać z parterem na ten temat. Jeśli to z jakiegoś powodu nie jest możliwe, warto, abyście Państwo poszukali pomocy specjalistycznej. Są różnego rodzaju poradnie, można porozmawiać z psychologiem\ terapeutą od spraw rodzinnych.
W związku nie należy utrzymywać relacji opartych na strachu, czy braku szacunku. to nie sprzyja dobrym relacjom partnerów. Taki związek nie może być satysfakcjonujący dla tworzących go osób.
Pozdrawiam, J.Pluta