Jak radzić sobie z krótkimi wzwodami?

Mam problem z erekcją, jednak chyba dość nietypowy. Mam 26 lat i mam problem z utrzymaniem wzwodu. Mój penis bardzo często i chętnie wchodzi w stan erekcji, jednak praktycznie od razu opada. Gdy osiąga swój maksymalny rozmiar jestem w stanie utrzymać go w erekcji jedynie kilka sekund, co też jest dla mnie ogromnym wysiłkiem. Po prostu opada. Stosunek jest możliwy tylko po momentalnym wprowadzeniu penisa do pochwy, jednak w środku też zaczyna opadać, chociaż nie całkiem. Przez ten problem stosunki nie zawsze się udawały i moja dziewczyna, która zawsze mówiła, że jej to nie przeszkadza, zostawiła mnie i powiedziała, że mam za niskie libido i nie dawałem jej seksu. A libido problemem na pewno nie jest. Uświadomiłem sobie, że niestety było tak od zawsze i dotyczyło również masturbacji. Viagra w dużej dawce w ogole nie pomaga, a raz, czy dwa trochę pomógl tylko mega ciasny pierścien erekcyjny, który jednak w dziwny sposób powodował, że penis był o jakieś 4cm krótszy. Czuje się z tym fatalnie, urolog mi nie pomógł, bo stwierdził, że skoro udawało się czasem odbyć stosunek, to jest ok. Stracilem jedyną osobę, którą kochałem przez całe życie

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa i pogłębić diagnostykę - kwestie hormonalne, krążeniowe, neurologiczne itp. W kolejnym kroku być może także o diagnozę psychologiczną.

Pozdrawiam!