Zapytaj lekarza

1 , 0 2 8 , 5 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak radzić sobie z kumulacją napięcia seksualnego?

Witam, mam pewien problem natury seksualnej. Nigdy jeszcze nie współżyłam, masturbowałam się w wieku dziecięcym (nieświadoma tego co robię) oraz nastoletnim. Od dłuższego czasu już tego nie robię z powodu mojej wiary. Kilka miesięcy temu podczas pracy umysłowej na moim ciele pojawiła się gęsia skórka, poczułam ciepło pod podbrzuszem, drżał mi głos. Poczułam się bardzo podniecona mimo, że nic w tym kierunku nie robiłam. Uczucie to minęło. W późniejszym czasie powtarzało się kilkukrotnie z różnym nasileniem i objawami (pojawiało się silne pulsowanie narządów rozrodczych, śluz, brodawki stawały się bardziej widoczne, wrażliwe na dotyk piersi i podbrzusze). Obecnie dzieje się tak kilka dni po okresie oraz przed. Dziwi mnie to, gdyż nigdy wcześniej tak nie miałam, a nie oglądałam żadnych treści pornograficznych, zdjęć itp. Skąd mogła się wziąć taka nagła kumulacja potrzeb seksualnych i jak sobie z nią radzić?
KOBIETA, 26 LAT około miesiąca temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Szanowna Pani,
popędy są wrodzone, uwarunkowane temperamentalnie, stanowią część składową osobowości, przejawiają się w zachowaniu, potrzeba seksualna - instynkt polegający na przetrwaniu gatunku, jednak w relacji daje bliskość. przyjemność, jest uzupełnieniem fazy dorosłości.
Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy