Jak radzić sobie z lękami po urazie?

Witam. Rok temu mialem wstrzasnienie mozgu.Pobicie. Teraz odczuwam silne objawy lekowe,ciagle silne zmeczenie,mam problemy z koncentracja..ponoc jest to zespol powstrzasnieniowy...czy to minie...jest ze mna bardzo,bardzo zle

Konsultacja z Psychologiem, Psychiatrą Leki przeciwlękowe, terapia poznawczo-behawioralna Traumatyczne przeżycia, przebyty uraz, nie powinny uniemożliwiać powrotu do normalnego życia Powodzenia!