Jak radzić sobie z lękami przed pójściem do pracy?

Odczuwam lek przed pójściem do pracy. Kiedy przychodzę do domu jestem w stanie myśleć tylko o pracy czy nie zrobiłam czegoś żle. Nie potrafię wykonać ani skupić się na innych rzeczach niż myślenie o pracy i o kolejnym dniu w niej. Co mam robić niedługo oszaleję

Dzień dobry!

Warto osobiście skonsultować się z psychologiem, ustalić przyczyny i mechanizmy tego lęku, z czym się wiąże, kiedy miał swój początek, jak przejawia się w innych obszarach życia itp. - i rozważyć podjęcie terapii.

Pozdrawiam!