Jak radzić sobie z łojotokowym zapaleniem skóry?

witam. mam problem z skóra na głowie Z łojotokowym Zapaleniem Skóry, stosowałam własnie maś Belosalic w kremie ale problem wystąpił w włosach, zrobiły się one strasznie tłuste jak ''smalec'' nie jest to przyjemne , czym mogę to usuną z włosów ten krem żeby nie były tłuste ? prosze o odpowiedz

Szampony przyniosą chwilową ulgę ale nie zlikwiduja przyczyny (np.Mediket Ictamo, Selsun Blue) Poniewaz skuteczne leczenie łojotokwego zapalenia skóry głowy wymaga leczenia farmakologicznego zalecam wizytę u specjalisty.