Jak radzić sobie z nadmierna nerwowością w młodym wieku?

Witam. Proszę pomoc, moim problemem jest nadmierna nerwowość,ogólne rozdrażnienie. Kiedyś wszystko było w porządku tak bynajmniej mówią moi bliscy, nagle zaczęłam się zmieniać, najmniejsza rzecz potrafi wyprowadzić mnie z równowagi, cierpią wszyscy na około mnie.. Byłam u psychologa /psychiatry nie jest to depresja, ani nic związane z psychiką, i kazał porobić badania i szukać innej przyczyny. Mam niedoczynność, hashimoto, niedobór wit D3, podejrzewam problemy z nadnerczami, ale na razie nie mam żadnej postawionej diagnozy. Czy coś z w/w może być przyczyną tego że ciągle jestem nerwowa. Endokrynolog do której chodzę powiedziała że raczej nie można tego powiązać. Więc gdzie szukać przyczyny?

Jeżeli psycholog wykluczył podłoże psychiczne i wskazał na szukanie innych przyczyn może Pani iść tym tropem lub zgłosić się do innego specjalisty. Czasem druga osoba może postawić inna diagnozę.

Dzień Dobry Pani,

A jak jest u Pani z regularną aktywnością fizyczną oraz ośmiogodzinnym regenerującym snem oraz suplementacją magnezem?

Serdeczności i tylko pomyślności w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com