Jak radzić sobie z nadmiernym wzruszaniem się?

Witam chciałbym prosić o rade jak mogę sobie poradzić otuż .Często chce mi się płakać wzruszam się jak ktoś się ze mną przywita albo w pracy daje mi polecenie do wypełnienia. Czuje jak bym miały mi łzy polecieć byłem u psychologa z tym ale mi powiedział że to zaburzenie emocjonalne i moje zapytanie brzmi jak moge sobie z tym poradzić aby by wyrosnąć z takiego zaburzenia

Witam, czy wciąż korzysta Pan z pomocy psychologicznej? O jakich zaburzeniach emocjonalnych mówił terapeuta? Warto o tym porozmawiać na kolejnej wizycie. Nadmierna wrażliwość, bycie osobą wysoko wrażliwą może być na co dzień trudne, choć jest to też cecha która pozwala na pełniejsze życie. Być może zainteresuje Pana książka „Z wielką odwagą”, Brené Brown oraz artykuł: http://charaktery.eu/artykul/czy-jestes-wwo-wysoko-wrazliwa-osoba
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam Pana
Aby Panu pomóc, należy dotrzeć do źródeł
Pana problemów i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do skorzystania z psychoterapii.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl