Jak radzić sobie z nadwagą po ciąży?

Witam,mam problem z odżywaniem. Mam nadwage po ciąży obecnie jakies 30 kg. ale w czym, problem- jestem na diecie, ograniczam się, aż nagle mam napad jedzenia, jem ile widze, a potem wyrzuty sumienia, czasem prowokowanie wymiotów. Nie wiem co robić, 5 miesięcy temu urodził się moj synek, a ponad dwa lata temu zostałam zgwałcona - rozpoczelam terapie, ale ze względu na ciąże ja przerwałam. Nie wiem co teraz robić, problemy się cały czas nawarstwiają.

Proszę jak najszybciej zgłosić się do dobrego psychologa. Terapia indywidualna na pewno sprawdzi się w Pani przypadku i odzyska Pani równowagę. Pomocny będzie również dietetyk, który rozpisze dietę dostosowaną do potrzeb organizmu. Uwzględni fakt, że jest Pani po ciąży i ma określone problemy.

Pozdrawiam,
Paulina Roiewska
http://dietetyka-medyczna.pl/

Witam serdecznie,

problemy z odzywianiem z pewnościa mają u Pani podłoże psychologiczne, emocjonalne. Proszę koniecznie zgłosić się do psychologa.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk