Jak radzić sobie z napadami bóli głowy?

Witam. Od jakiegoś czasu towarzyszą mi silne bóle głowy. Nie trwają codziennie. Bywa że wstaje bez żadnego bólu i w ciągu dnia bol mnie dopada. Jest bardzo silny ( boli mnie głowa tak jakby za oczami, taki tępy bol). Są to napady które trwają do około 1 minuty. Potem trochę ustępują. I tak przez kilka godzin. dodam że tabletki przeciwbólowe nie przynoszą żadnej ulgi. Co to może byc

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Proszę nie czekać i skontaktować się z Lekarzem pierwszego kontaktu, celem wstępnej diagnostyki symptomatycznej oraz (ewentualnym) zadecydowaniu o dalszym postępowaniu medycznym.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605