Jak radzić sobie z natłokiem myśli?

Mój mózg myśli przez cały czas i nie jestem w stanie przestać myślec. W kontakcie z druga osoba zdaje mi sie ze wiem wszystko lepiej i tak ogólnie gdy o czymś pomyśle to myśli wędrują daleko. Gdy próbuje przestać myślec to zaczyna bolec mnie głowa. Taki natłok nie daje mi życia. Nawet często spiąć czuje ze mózg sie nie wyłącza... Co mam robić ???

Polecam konsultację z psychologiem lub psychiatrą - tylko dzięki takiej osobistej wizycie będzie można więcej powiedzieć o tym jakie są źródła Pana stanu i co w tej sytuacji należy robić. Polecam nie przedłużać odczuwania dyskomfortu i umówić się na pierwszy wolny termin u specjalisty.

Dzień dobry,
proponuję konsultację psychiatryczną, celem określenia przyczyny występowania takiego stanu.
Proszę nie zwlekać. Nie ma powodu by czuł się Pan dłużej w ten sposób.

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl