Jak radzić sobie z nerwicą lękową w wieku 23 lat?

Witam choruje na nerwice lekowa w tym roku mam manie na punkcie os i pszczoł ciągle o nich myślę że mogą mnie uzadlic że mogę polknac je. Dziś piłam napój w puszce poczułam delikatne uszczypniecie z lewej strony gardła podejrzewam że może od gazowanego ale oczywiście przyszło już na myśl że mogłam polknac ose ale wydaje mi się że bym ją czuła w buzi i coś by się działo a minęło ponad 4 godziny i nic ale ja nadal się boję i ciągle chrzakam kaszle i przelykam sline ale to chyba z nerwów?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią (zdiagnozowane) symptomy, są wskazaniem (do rozważenia) do podjęcia psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej, która byłaby dla Pani efektywną oraz komplementarną metodą terapeutyczną (równolegle z farmakoterapią).

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605