Jak radzić sobie z nieodwzajemnioną miłością?

Dzien Dobry. Mam problem i potrzebuje obiektywnej opini. Poznalam mezczyzne zakochalam sie caly okres tego trwal 3 miesiace wczesniej znajlismy sie z widzenia rowniez 3. Przywiazalam sie do niego bardzo ale przez caly czas nie doszlo do kontaktow fizycznych. Tylko przytulanie na pozegnane. Oznajmil mi po 3 mies ze wraca do swojego kraju wiec ja zakonczylam znajomosc. Nie mamy kontaku ale czuje ze go kocham. Co powinnam zrobic? Jestem pierwszy raz tak zakochana pomimo braku fizycznosci miedzy nam

Dzień Dobry Pani,

Z tego co Panią zrozumiałam, do zerwania znajomości doszło z Pani inicjatywy.
Nie napisała Pani, do jakiego kraju mężczyzna wrócił.

Co Pani może?
Zainicjować szczerą i spokojną rozmowę, w której mogłaby Pani zapytać czy byłaby możliwość żebyście nawiązali ponowną relację.

Życzę Pani tylko dobrej decyzji,
Irena Mielnik-Madej

Droga Pani.
Podała Pani zbyt mało danych dotyczących mężczyzny w którym się Pani "rzekomo" zakochała. Na początku każdej znajomości partnerzy są dla siebie przesympatycznie mili i nadskakujący. Z Pani informacji wynika, że mężczyzna nic nie obiecywał ani się też nie angażował. Nie zna Pani jego historii życia, co jest w każdym związku niezwykle ważne.
Tęsknota, którą Pani myli z miłością związana jest z ciepłem i serdecznością, której Pani doświadczała w kontakcie z mężczyzną przez 3 miesiące. To niespełnienie fizyczności i odejście tego mężczyzny powoduje, że jest Pani zakochana. Zakochać się a kochać to są dwie różne rzeczy.
Życzę Pani trwałego związku.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl