Jak radzić sobie z poceniem pośladków?

Witam.Mój problem dotyczy pocenia się pośladków.Trwa to już od ponad roku czasu.Jest bardzo uciążliwe.Gdy siedzę na czymś drewnianym, skórzanym, metalowym to widać podczas wstawania ślady potu który zostawia mój tyłek.Spodnie które mam ubrane są mokre.Mogę nosić tylko jeansy żadnych materiałowych bo byłoby widać mokre ślady.Byłem już u lekarzy i brałem leki ale nic nie pomogło.Każdy z nich mówił,że może to być spowodowane dojrzewaniem i że jedynym skutecznym sposobem może być botoks.

Szanowny Panie ,jest bardzo prawdopodobne iż objaw o którym Pan napisał jest spowodowany okresem dojrzewania. Toksyna botulinowa /botox/ ma obecnie bardzo szerokie zastosowanie w medycynie, także w medycynie estetycznej. Dla dokładnego określenia obszaru w którym jak Pan twierdzi występuje nadpotliwość można wykonać tzw próbę Minora. Pozdrawiam Mariusz Kaczorowski