Jak radzić sobie z problemami emocjonalnymi?

Witam.23lat Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad swoim zdrowiem i zauważyłem że coraz ciężej mi jest okazywać uczucia (np. Jak ktoś mi o czymś opowiada wypadek itp . To ja całkowicie nie potrafię im współczuć ) odkąd pamiętam było u mnie ciężko z uczuciami miłość czy jakieś bliższe znajomości u mnie nie istniały , ostatnio (tzn. 4-5lat) przestałem zapamiętywać rzeczy które mnie nie interesują A prawie nic nie potrafi mnie zaciekawić, nie widzę sensu w większości sprawach,spotkaniach,rozmowach itp.

Witam Pana
Aby rzetelnie odpowiedzieć na Pana pytanie,
musiałabym przeprowadzić z Panem wnikliwy wywiad
by zbadać okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Bardzo ważne jest, żeby Pana problem został prawidłowo
zdiagnozowany i żeby Pan rozpoczął leczenie ewentualnie psychoterapię.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl