Jak radzić sobie z problemami w nawiązywaniu kontaktów?

Czy rozmowa z psychoterapeuta, na temat problemu ze nie potrafię na portalu randkowych,coś odnieść do napisu ,opisu na profilu dziewczyn ,i napisać w odniesieniu w opisie napisać wiadomość do dziewczyny, że nie potrafię i nie wiem jak napisać do dziewczyny wiadomość. Nawet jak chce kogoś poznać na portalu społeczności, zapoznać się z kimś, nawet nie wychodzi mi poznanie przyjaciół, dziewczyny ,nie wiem jak pociągnąć znajomość nowych ludzi,na portalu randkowych,czy przez portalespołecznościowe

Mgr Kamila Jakubowska

Witam

Myślę,że spotkanie z psychologiem, psychoterapeutą pozwoliłoby Panu na przyjrzenie się przyczynie trudności w nawiązaniu relacji przyjacielskich, partnerskich. Jednocześnie pozwoliłoby na pozbycie się obaw związanych z oceną Pana osoby przez innych.

Pozdrawiam
Kamila Jakubowska

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Dzień dobry,
Może Pan skorzystać z pomocy psychologa/psychoterapeuty, z którym mógłby Pan przepracować swoje relacje  z innymi jak również popracować nad motywacją, czy obrazem siebie. Specjalista pomoże postawić diagnozę i zaproponuje wsparcie i pomoc.
Pozdrawiam