Jak radzić sobie z problemami w seksie?

Sytuacja paranormalna jak dla mnie. Więc tak. Ja mam 24 lata on 28. Znamy się 11 lat i w sumie od 4 miesięcy jesteśmy parą. Nie będę się rozwodzić na temat tego dlaczego wcześniej nie byliśmy razem. Problem był u niego z alkoholem teraz nie ma tego problemu. Czuję, że bardzo mnie kocha z resztą ja tak samo. Jest dla mnie idealny pod każdym względem (aczkolwiek nie wiem jak się ma to z drugiej strony). Jestem po dwóch ciążach i mój brzuch nie jest idealny (rozstępy i skóra). Mniejsza w tym momencie już o to. Seks jest dla mnie ważny w związku bo dzięki niemu wiem, że faktycznie w 100% jest ze mną szczęśliwy i nie tylko. Raz zainicjowałam sytuacje jednoznaczną. Pieszczoty itp wszystko jak należy ale on nie do końca stał tak jak powinien. Postawiłam go ustami udało się ale podczas gdy był we mnie opadł. Wytłumaczylam sobie to w sposób prosty mianowicie "za bardzo naciska)łam". Zaprzestałam od niego tego oczekiwać. Ewidentnie podczas naszych spotkań pokazywał chęć stosunku ale nie naciskałam. Wczoraj do mnie przyszedł i sam zainicjował seks. Oczywiście jak już miało do czegoś dojść jego penis był wiodki. Postawił sobie go ręką ale zaraz znowu opadł... Co może być tego powodem? Ja? Czy powinnam zakończyć nasz związek? Kocham go ale niestety czuje, że nie dam rady sprostać tej sytuacji ponieważ nigdy wcześniej nie było czegoś takiego...

Lek. Michał Lenard

Zaburzenia seksualne mogą być spowodowane wieloma czynnikami, zarówno psychologicznymi, jak i somatycznymi. Trudno określić jak jest w tym przypadku, dlatego sugeruję wizytę u seksuologa. Pozdrawiam!