Jak radzić sobie z problemami wychowawczymi u dziecka?

Mój 15 syn spędza całe dnie przed komputerem . zaniedbuje szkołę i obowiązki w domu. Nie śpi po nocach .przeypia dnie. Nie potrafię sobie z nim poradzić . nie wiem gdzie mam szukać pomocy. Oczywiście syn nie widzi problemu

Dzień dobry,
Proszę zaprowadzić syna do poradni, w której leczy się psychologiczne problemy dzieci i młodzieży. Dopóki syn nie skończy 18 lat, to Pani podejmuje decyzje o jego leczeniu. Być może syn uzależnił się od komputera.
Serdecznie pozdrawiam.