Jak radzić sobie z przebarwieniami?

Witam, Mam problem z cera, moja skora ma zaczerwienienia. Mam je od dziecinstwa, to nie jest tradzik, to sa zwykle rumience. Bylam juz na 3 sesjach zamykania tego lasrem i wiele nie pomoglo. Ponadto moja skora jest slonna do przebarwien. Kremy najczesciej sa zbyt ciezkie i amykaja mi pory przez co robia sie krostki z sebum (najczesciej czolo i broda). Co powinnam uzywac, aby intensywnie zmiejszyc widocznosc tych zaczerwien oraz przebarwien i rozswietlic skore? pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę się udać do specjalisty z zakresu medycyny estetycznej. Istnieje wiele, skutecznych zabiegów na przebarwienia. W przypadku rumienia na twarzy ważne jest, jakim laserem wykonuje się zabieg oraz na jakich parametrach.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam najlepiej będzie skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz ustali odpowiednie zabiegi. Warto skorzystać z serii zabiegów laserowych oraz peelingów medycznych.