Jak radzić sobie z przedwczesnym orgazmem?

WITAM . ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O POMOC A MIANOWICIE ZBYT SZYBKO OSIĄGAM ORGAZM PODCZAS STOSUNKU. Z DOŚWIADCZENIA KOLEGÓW WIEM ZE POLECICIE MI PAŃSTWO KONTAKT Z LEKARZEM LUB JAKIM TERAPEUTĄ ALE NIE MAM NA TO CZASU W ZWIĄZKU Z TYM CHCIAŁEM ZAPYTAĆ CZY SA JAKIEŚ TABLETKI PREPARATY KTÓRE BY ZLIKWIDOWAŁY MOJE SKUPIENIE I POZWOLIŁY KORZYSTAĆ I CIESZYĆ SIĘ Z TAK WSPANIAŁEGO DARU JAKIM JEST SEKS

Dzień dobry.

Pomimo sygnalizowanego braku czasu powinien się Pan udać do urologa bądź lekarza seksuologa, który - zgodnie z Pańskim zapotrzebowaniem - przepisać może Panu odpowiednie tabletki. Podejmowania "samoleczenia" poprzez łykanie preparatów zakupionych w internecie zdecydowanie odradzam.
Trzeba się liczyć również z tym, że pomimo podjętej farmakoterapii, problem nie ustąpi, co będzie wskazaniem do terapii, o której ze względu na brak czasu, nie chce Pan słyszeć.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Nie, nie istnieją "drogi na skróty" ani domowe sposoby leczenia.
Konieczny jest osobisty kontakt z lekarzem, pełna diagnostyka, aby trafnie rozpoznać problem, jego mechanizm i przyczyny. Leczenie zazwyczaj opiera się o farmakologię (leki są jednak dostępne jedynie na receptę a rytm i sposób ich przyjmowania omawiane z lekarzem) oraz psychoterapię.
Niestety (albo na szczęście!) wymaga to czasu, cierpliwości i zaangażowania.

Pozdrawiam!