Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak radzić sobie z rozchwianymi emocjami?

Witam.Nie wiem co się ze mną dzieje, ale mam tak od wielu lat.Jestem osobą, która potrzebuje ciągłych sensacji i poszukuje wrażeń. Uwielbiam publiczne wystąpienia, wielkie miłości i podróże, wtedy przeżywam stany euforii, a gdy w moim życiu takich sytuacji brak to popadam w depresje i wtedy moje życie nie ma sensu.A gdy wydarzy się jakaś sensacja w moim życiu to znowu popadam w euforie i tak w kółko.Nie chcę stabilnego, spokojnego życia, ale ciągły zmian, nie wiem co zrobić abym była szczęśliwa.
KOBIETA, 28 LAT 9 miesięcy temu

Są osoby, które mają duże zapotrzebowanie na stymulację i pragną nowych, ekscytujących doznań. Jest to cecha osobowości, z którą niewiele można zrobić (poza zaakceptowaniem jej).

0

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej i psychoterapii. Zastanowić się jakie ma Pani możliwości wpływu na sytuację, jak sobie poradzić w sytuacjach dla Pani trudnych. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ lub może Pani skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie. Pozdrawiam serdecznie Dorota Nowacka psycholog rejestracja@psycholognowacka.pl www.psycholognowacka.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy