Jak radzić sobie z rozstępami?

Witam serdecznie chcialbym sie dowiedziec jak moge poprawic wyglad rozstepow po silowni sa to juz stare biale kreseczki. Wiem ze usunac ich sie juz nie da. Bardzo by mi zalezalo i nie chcial bym tracic pieniedzy na specyfiki w aptece ktore i tak nie pomogą ! Prosze o pomoc .

Dzień dobry,

Polecam zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej, mezoterapii igłowej oraz laser frakcyjny. Proszę udać się do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie specjalista oceni wygląd rozstępów i dobierze odpowiednią terapię.

Dzień dobry,

Skutecznym sposobem na zmniejszenie widoczności rozstępów (nigdy nie usuniemy ich w 100%) jest laser frakcyjny CO2. Aby efekty były zadowalające należy powtarzać zabiegi co 4-6 tygodni, ilość jest sprawą indywidualną, ustalaną podczas konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Jeśli rozstępy, które Pan posiada mają już perłowobiałe zabarwienie to należy je traktować tak samo jak blizne. W celu ich zredukowania polecam serię zabiegów laserem eCO2 na przemian z mezoterapią igłową.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska