Jak radzić sobie z silnym bólem brzucha po prawej stronie?

Witam od roku mam problem z brzuchem boli mnie po prawej stronie gastroskopia wyszła ok kolanoskopia miałam polipa którego usunięto teraz 2 dni temu też mnie bolało jak mnie lekarz rodzinny nadal to się popłakałam z bólu co to może być

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno jednoznacznie określić przyczynę pani dolegliwości tylko na podstawie pani opisu. Lekarz pierwszego kontaktu po badaniu fizykalnym mógł określić konieczność ewentualnej pilnej konsultacji. Jeśli nie nie było to zalecone, może pani w normalnym trybie udać się po poradę do chirurga ogólnego i/lub gastroenterologa.