Jak radzić sobie z silnym trądzikiem?

Witam, mam 28 lat i okropny problem z krostami na całej twarzy. Moja twarz jest cała zsypana krostami ropnymi, wagrami i bliznami. Na policzkach mam też spoko doleczkow. Byłam u dermatologa Ale maści nie pomogły MOJA skóra stała się tylko bardziej wysuszona. Codziennie wyskakuje coś nowego choć jeszcze poprzednie się nie zagoily co powoduje że wyglądam jak biedronka. Potrzebuję pomocy

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.