Jak radzić sobie z trądzikiem różowatym?

Mam pytanie, mam prawdopodobnie trądzik różowaty, na skórze pojawiły się kropki czerwone bez niczego, potem moja cera robi się czerwona po wypiciu alkoholu, po prysznicu. Proszę mi doradzić jak dbać o taką cerę i skórę gdyż jest bardzo delikatna?Dziękuję

Można u lekarza medycyny estetycznej wykonać serię zabiegów z laserm ipl oraz peelingi medyczne.Do mycia twarzy polecam płyn micelarny lub tonik, oraz stosować kremy do cery naczyniowej z apteki lub dermokosmoceutyki , na co dzień proszę stosować krem z filtrem SPF 50, lekarz dobierze również kurację lekową.