Jak radzić sobie z uporczywym łupieżem?

Witam,mam taki problem ze skora glowy od jakiegos czasu łupiez przyklejony do skory glowy,skora zaczerwieniona piecze sczególnie w jednym miejscu.Prosze o rade jak sie tego pozbyc,wyprobowalam szapmony z apteki nizoral,dermena i podobne.Termin do dermatologa dopiero na listopad,a objawy sie nasilaja.Prosze o porade i dziekuje.

Nie ma jednej prostej odpowiedzi, bo nie wiadomo, jaka jest przyczyna. Tak opisany stan może być zwykłym łupieżem, łojotokowym zapaleniem skóry czy nawet łuszczycą. Różnie się to leczy, więc najpierw trzeba pójść do dermatologa i ustalić, co to jest.