Jak radzić sobie z zaburzeniami erekcji?

czym powiekszyć sobie penisa i co wziąć jak mam słaba erekcje i mi podczas stosunku nie stoi tak żeb był twardy wystarczajaco mam 24 lata

Dzień dobry!

Leczenie zaburzeń erekcji zależy od ich przyczyn - np. zaburzeń hormonalnych, naczyniowych, urologicznych, psychogennych, konsekwencji przyjmowania substancji psychoaktywnych itp. Aby określić przyczyny trudności konieczna jest osobista rozmowa z lekarzem seksuologiem, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Nie istnieją ogólnodostępne i bezpieczne metody powiększania penisa. Używanie suplementów diety czy urządzeń reklamowanych w internecie jest bezzasadne i może być niebezpieczne dla zdrowia. Powiększanie członka jest możliwe operacyjnie, dla większości zdrowych mężczyzn jest to jednak decyzja niepotrzebna i niezalecana.

Pozdrawiam!