Jak radzić sobie z zaburzeniami erekcji podczas leczenia cukrzycy?

Od 30 lat choruje na cukrzyce, stosuję insulinę.Od ok. 10 mam problem z erekcją. Brałem większość tabletek dostępnych na potencję przypisanych przez lekarza, początkowo pomagały lecz teraz już nie ma możliwości odbyć stosunku. Ostatnio zakupiłem pompkę na erekcję lecz i to nie pomaga. Po wyjęciu z pompki opada. Nie wiem już co mam robić.Proszę pomóżcie.

Witam,

Nie wiem czy Pan stosował ale w razie zainteresowania odsyłam Pana do artykułu nt johimbiny.

https://portal.abczdrowie.pl/johimbina-w-leczeniu-impotencji

Pana opis pokazuje, że problem zaburzeń erekcji może mieć również podłoże psychogenne. Tak długi okres występowania dysfunkcji może doprowadzić do ogromnej frustracji. Warto spróbować zająć się tym problemem zarówno od sfery psychicznej jak i medycznej, aby kolejne 10 lat nie powodowało nieprzyjemnych doznań.

Pozdrawiam.