Jak radzić sobie z zaburzeniami erekcji u 31-latka?

Mój penis stoi w dół nie tak jak innym do góry. Od kąd siegam pamiecia tak było i sex i mastrubacja, tez w dół... rósł, twardniał, nie było problemu z sexem, ale po ogladaniu pornolow mam dola, bo widze ze to dziwne, bo zawsze penis musi stac pionowo, a u mnie w dół...Seksuolog? urolog?

Dzień dobry!

Filmy pornograficzne nie są żadnym wyznacznikiem prawidłowego wyglądu, budowy ciała czy aktywności seksualnych - wręcz przeciwnie. Jeśli nie odczuwa Pan żadnych trudności (dyskomfortu, bólu itp.) podczas masturbacji czy współżycia - najprawdopodobniej wszystko jest całkowicie w porządku.

Pozdrawiam!

Pornografia nie przedstawia prawdziwego przebiegu aktów seksualnych. Podczas wzwodu prącie może stać pod różnym kątem istotna jest możliwość penetracji. Jeśli penis podczas erekcji jest dostatecznie sztywny i pozostaje taki dostatecznie długo by odbyć stosunek seksualny, nie stwierdza się zaburzeń erekcji. Jeśli jednak stan ten bardzo pana niepokoi, proponuję odbyć konsultację u urologa lub seksuologa, pomocne może być przedstawienie na wizycie zdjęcia penisa w stanie erekcji.