Jak radzić sobie ze schodzeniem skóry z nosa?

Witam, moim problemem jest schodząca skóra z nosa, brody oraz brwi i obwodki włosów (najczęściej okolice skroni) podczas miesiączki i chwilę przed nią. Mój dermatolog zdiagnozować zapalenie skóry ale stosowany lek nie przyniósł rezultatów. Podejrzewam, że to może coś z hormonami skoro jest uwarunkowane miesiączka. Przyda mi się opinia eksperta. Może jakieś wskazówki jakie powinnam zrobić badania? W którym kierunku szukać?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się ponownie do lekarza dermatologa po badaniu lekarz określił dalsze postępowanie