Jak radzić sobie ze spadkiem wagi przy nerwicy?

Witam, mam nerwice lękową ze stanami depresyjnymi. Lecze się od niedawna na oddziale dziennym i przyjmuje leki. Muszę trzymać dietę bo mam refluks i muszę jeść lekkostrawnie. Jem 6 posiłków dziennie a i tak nie mogę przytyc. Jeszcze mi waga w dol spada. Mam 170 wzrostu a waga 46 kg dziś waga pokazuje 45 kg jestem przerazona. Tarczyca dobra, anemii nie mam badania zrobione nic nie wykazują jeszcze niedobór hormonów i zanikła miesiaczka. Czy to wszystko od nerwicy?

Witam,
Pani BMI<16 = 15.60, zaburzenia hormonalne i zanik miesiączki mogą być spowodowane niską masą ciała, zalecana jest konsultacja u ginekologa - endokrynologa. Przyczyną mogą być zaburzenia lękowe, depresyjne, zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna.
Pozdrawiam serdecznie