Jak radzić sobie ze stresem i atakami paniki?

Jakie są techniki radzenia sobie ze stresem, atakami paniki ?

Dzień dobry, metodami radzenia sobie ze stresem mogą być techniki oddechowe, trening autogenny Schultza, lub relaksacja Jacobsona. Dokładniejsze opisy tych technik znajdzie pani w Internecie (jest wiele opracowań). Pomocne moga się okazać techniki behawioralno - poznawcze , których jednak lepiej uczyć się razem z psychoterapeutą. Pozdrawiam.