Jak radzić sobie ze stresem przed egzaminem na prawo jazdy?

Jakie leki uspokajające mogę zażyć przed egzaminem praktycznym z prawa jazdy, aby mnie nie otumaniły? Stres u mnie jest tak duży, że jak tylko sobie o tym pomyślę trzęsą mi się nogi.

Witam, najlepszym lekiem uspakajającym dla Pani będzie wiara w swoje umiejętności. Skoro dopuszczono już Panią do egzaminu praktycznego to znaczy że instruktorzy zaliczyli Pani umiejętności i wiedzę. Więc to jest najlepszy lek uspakajający: wiedza i umiejętności. Jeżeli za pierwszym razem ten egzamin się nie uda to nic strasznego, bo wiedza i umiejętności pozostaną. Natomiast Pani organizm może różnie reagować na różne leki uspakajające: jedne mogą Panią usypiać, a inne spowodować jeszcze większe drżenia czy inne objawy - proszę na to nie liczyć. Egzamin na pewno Pani zda czego życzę z całego serca.
Pozdrawiam,
Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl