Jak radzić sobie ze stresem w młodym wieku?

Witam, mam 21. Potrzebuje pomocy dlatego tu pisze. Nic mnie już nie cieszy oprócz mojego chłopaka. Cały czas żyje w stresie, ciągle płacze, nie mogę spać. Nie mogę się na niczym skupić. Ze względu na rodziców poszłam na studia tylko dla nich to zrobilam, a teraz przed każdym egzaminem płacze nie śpię... Przy każdym ruchu jeżeli zrobię coś nie tak czy nawet już z blachostki wpadam w taki stan że sama sobie nie radzę... czasami myślę nawet o odebraniu sobie życia dla swojego spokoju ..proszę o pomoc

Dzień Dobry.

Na wstępie chcę Pani pogratulować.
Właśnie zrobiła Pani pierwszy i bardzo duży krok ku zmianie.
Dobrze by było, gdyby zadbała Pani o siebie, swoje potrzeby, pragnienia, uczucia...
Stany, o których Pani Pisze wpływają destrukcyjnie na Panią i Pani życie.
To nie musi trwać. Można to przerwać i żyć inaczej.
Polecam Pani wizytę u psychologa - psychoterapeuty.
Na wizytę taką można udać się prywatnie lub skorzystać z oferty Poradni Zdrowia Psychicznego (lub innych) na NFZ.

Życząc tego, czego najbardziej Pani potrzebuje,
D.Pysz-Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds