Jak radzić sobie ze świerzbem?

WITAM MAMY PROBLEM DERMATOLOG STWIERDZIŁ ŚWIERZB ALE ZADNY LEK NIE DZIAŁA CO MAMY ROBIĆ TO TE LEKI :NOVOSCABIN , CROTAMITON FARMAPOL

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli stosowane leczenie nie działa proszę udać się ponownie do lekarza w celu weryfikacji diagnozy. Należy pamiętać, że leczenie świerzbu to nie tylko leczeniem preparatami ale również odpowiednie postępowanie w mieszkaniu, dokładne upranie i wyprasowanie pościeli, ręczników, bielizny, ubrań.
Pozdrawiam