Jak radzić sobie ze swoim złym nastawieniem?

Jestem osobą która ostatnim czasem wszystko pszeszkadza, i tym gdzie byłam uważana za osobę cicha jestem teraz człowiekiem wrednym na tyle że mało co bym straciła swojego męża więcznie go krytykuje krzyczę do niego nie wiem co się dzieje nie mogę sobie z tym poradzić. Jestem ostatnim zerem który pastwiska się na swoich bliskich

Witam
Problem jest wielowątkowy i złożony i odpowiedź na portalu niewiele pomoże.
Proponuję zgłosic sie do doswiadczonego terapeuty , aby krok po kroku rozkminować to, co przeszkadza i powoduje złość,aby dotrzeć do zablokowanych emocji i uczuć , wydobyć je ,co w konsekwencji przyniesie ulgę oraz zgodę na otaczającą rzeczywistość.
Nie ma "ostatnich zer"...proponuję także podczas terapii zająć się swoją samooceną.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią do kontaktu/pracy terapeutycznej (rozwojowej) z psychologiem, by mogła Pani dotrzeć do przyczyny Pani nastawienia, by znacząco poprawić swoje funkcjonowanie.

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com