Jak radzić sobie ze zbyt dużym owłosieniem?

Witam, Mój problem polega na zbyt bujnym owłosieniu. W teście hormonalnym poziom mam znacznie podwyższony. Na ten moment stosuję antykoncepcję oraz łykam spironol. Po depilacji na drugi dzień już odrastają mi włosy. I zastanawiam się co mogę zrobić aby włosy tak szybko nie odrastały, stosowałam już różne metody. Niestety nie stać mnie na depilację laserową. Dlatego ta metoda odpada. Co mogłabym zrobić aby spowolnić odrastanie włosów ?

Aleksander Ropielewski

Poza leczeniem endokrynologicznym w Pani sytuacji nie ma innej skutecznej metody niż depilacja lub depilacja laserowa (ma sens jedynie w przypadku ciemnej barwy owłosienia).

Nalezy uregulować gospodarkę hormonalną lub przekonać się do zabiegów depilacji laserowej - skutecznej w przypadku ciemnych włosków.